Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Łebska

Łebska, Nowęcin, pomorskie

  • 970 000 zł
  • 180 m²
  • 5 388,89 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Przyje...

Skontaktuj się

Dom, ul. Łebska

Łebska, Nowęcin, pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

970 000 zł

180 m²

5 388,89 zł/m²

Dom, ul. Łebska

Zaktualizowane: 15 maja 2026

970 000 zł 180 m² 5 388,89 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
846 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2024

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

846 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2024

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 970 000 zł (5 388,89 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Nowęcin)
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka domu 180 m², 8 pokoi
  • Budynek: rok budowy: 2024
  • Działka: 846 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-392/5569/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy w Nowęcinie na ul. Kamiennej 1 (gmina Wicko).
Na sprzedaż funkcjonalny, dwulokalowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 180 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 846 m². To doskonała propozycja zarówno dla rodziny, jak i osób poszukujących inwestycji pod wynajem w atrakcyjnej, nadmorskiej okolicy. (...)

Agent

Krzysztof Przyjemski

573 185...

573 185 518

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Przyjemski

573 185...

573 185 518

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Przyjemski

Zostaw telefon, oddzwonimy